Як знайти хороших друзів: 5 важливих порад?

Здавалося б, в сучасному світі досить легко знайти собі товариша. Ще в школі, університеті або навіть дитячому садку ми знайомимося з тими, хто залишається з нами на роки, а часом – і на все життя. Але колу друзів властиво розширюватися, тому не дивно, що з часом їх стає все більше. Що ж робити, якщо з якихось причин так і не вдалося зустріти однодумця, з яким хочеться розділяти певні моменти життя? Як знайти дійсно надійних і вірних товаришів? Давайте розберемося.

Порада 1: Будьте собою

Людині властиво хотіти бути краще і приміряти нові образи. І в цьому немає нічого поганого. Але якщо для того, щоб завести дружбу з конкретною персоною, вам доводиться постійно прикидатися, що ви любите любовні романи або обожнюєте грати в теніс, а насправді зовсім і не так, краще поговорити з другом. Спілкування з близькою вам людиною має бути ненав’язливим і цікавим. І пробувати щось з того, чим займається товариш, потрібно за власною ініціативою. У будь-якій ситуації залишайтеся собою – і тоді не будете розчаровані, знайшовши саме тих друзів.

Порада 2: Не бійтеся нових знайомств

У дружбі, як і в стосунках, завжди є початок. Люди знайомляться, спілкуються і проводять час разом. Але буває, що через боязкість і невпевненість в собі або зради ми боїмося протягувати руку новій людині.
Не варто відштовхувати тих, хто щиро хоче з вами спілкуватися. Ніхто не говорить, що потрібно відразу розкривати душу і бути відвертими. Найкраща боротьба зі страхом – подивитися йому в очі. Не бійтеся, що ви не сподобаєтеся людині або він відразу ж зробить вам підлість. І тоді не упустіть гарне знайомство.

Порада 3: Обережність

Мова йде скоріше не про те, що потрібно постійно бути напоготові. Багато знайомляться, розбовтують новій подружці всі свої секрети, а потім з жалем дізнаються, що про них гуде весь офіс або будинок. Звичайно ж, після цього дружити і зовсім не хочеться.
Такої ситуації можна уникнути, проявивши стриманість і охайність в спілкуванні з новими людьми. Відведіть для них певну лінію, яка не входить в вашу зону комфорту, спілкуйтеся привітно, але без інтимних подробиць свого життя. Довіра виникає з часом, а зіпсувати репутацію вам можуть прямо зараз.

Порада 4: Уникайте токсичних людей

Напевно у вашому оточенні є люди, спілкування з якими викликає бажання втекти або скоріше закінчити неприємну розмову. Але розлучитися при цьому досить складно.
Такий друг може постійно тиснути на жалість, заздрити, дорікати, але підсумок один: після спілкування у вас різко пропадає настрій і навіть з’являється почуття провини.
Деяких людей виправити неможливо. Важливо пам’ятати, що дружба повинна приносити позитивні емоції, не втомлювати і не викликати почуття пригніченості. Якщо подруга або друг постійно вантажить своїми проблемами, звеличує себе або навпаки – заздрить успіхам і намагається підірвати впевненість в собі, не варто витрачати час на подібний союз.

Порада 5: Виходьте з будинку і … робіть помилки

Ви не знайдете товариша, сидячи в чотирьох стінах рідного дому. Хіба що по листуванню. Але і потім потрібно буде покинути свою фортецю. Спілкуйтеся на роботі, навчанні. Відвідуйте виставки або концерти і не бійтеся підходити до нових людей, щоб обговорити захід. Обзаводитеся фотоапаратом, запишіться на курси або в спортзал. Хобі зближують людей і допомагають їм завести спілкування.
Не бійтеся ризикувати – і знайдете хорошого друга.

Залишити відповідь