Як провести фотосесію в домашніх умовах?

Проведення фотосесії вдома має ряд переваг перед студійною зйомкою і фотопрогулянкой. По-перше, ви не витрачаєте час на дорогу, фотограф приїжджає до вас додому. По-друге, в звичних умовах ви і ваші діти відчуваєте себе комфортно і розслаблено.

Проведення зйомки вдома не має на увазі розкішні наряди і вечірній макіяж. Одяг може бути домашній або повсякденний, але нейтральних відтінків. Якщо ви фотографуєтеся всією сім’єю, постарайтеся підібрати одяг кольорів що поєднуються. Не використовуйте більше трьох відтінків, не надягайте надмірно яскравих речей, наприклад фіолетових. Також уникайте фірмових лейблів і великих малюнків. Взуття теж повинно бути домашнім, можна запропонувати надіти всім однакові шкарпетки. До речі, за час зйомки можна переодягнутися і змінити образ під місце зйомки.

Де і як проводити зйомку:

1. Фотосесія в спальні. Це відмінний варіант, якщо у вас просторе ліжко і є вікна в спальні. Влаштуйте бій подушками, валяння в ліжку, один на одному. Обов’язково зробіть кадр, де всі визирають з-під ковдри. Також зніміть, як ніби вся сім’я дружно спить.

2. Заняття з дітьми. З дітьми можна фотографувати ігри, всі заняття і навіть прибирання. Наприклад, зніміть процес малювання аквареллю або ліплення з пластиліну. У вас вийдуть відмінні кадри, де кожен буде унікальний. Це набагато цікавіше, ніж просте позування в студії. Вдома дитина сама вам підкаже сюжет і цікаву історію для вашої серії знімків.

3. Кухня – найзатишніше місце в будинку. Фотосесія на кухні запам’ятається вам надовго. Це може бути історія приготування млинчиків разом з дітьми. Або підготовка романтичної вечері з пляшкою вина. Або, можливо, бабуся пече пироги для онуків? Тут все залежить тільки від вашої фантазії. Рецептів нескінченно багато. А фотографії вийдуть теплими і затишними, як мамина посмішка. Головне, підготуйте гарний реквізит, яскравий посуд, красиву скатертину, квіти у вазі.

4. Якщо у вас є домашні вихованці – обов’язково знімайте їх! Можна навіть придумати їм образ, наприклад, метелик для кота або смішна жилетка для собаки.

5. Свято. Будь-яке домашнє свято – прекрасний привід запросити додому фотографа. Можна знімати саме свято. А можна зняти і процес підготовки до нього. Наприклад – як малюки вішають іграшки на новорічну ялину. Ловіть цікаві емоції, знімайте руки малюків, мамині очі. Упаковка подарунків, мандарини, яскраві гірлянди – фотографуйте все.

Як ви бачите, і вдома можна зробити цікаві кадри, було б бажання. Фантазуйте, творіть, знімайте і поповнюйте історію вашої родини!

Залишити відповідь