Топ-7 методів сподобатися дівчині з першого погляду

Якими б розумними, чарівними й упевненими в собі не були б чоловіки, їм часом дуже непросто завоювати вподобану дівчину. Навіть і не зрозумієш, що в обранцеві може сподобатись насправді. Одна зверне увагу на хороші манери і вихованість, іншій сподобається сила і стійкість, а третя мріє опинитися в обіймах спокійного домосіда, який сором’язливо посміхається і дарує квіти в горщиках. Але є кілька прийомів, як звернути на себе увагу саме тієї, яка запаморочила голову з першого погляду і відповісти їй тим же.

Правило перше: Впевненість в собі

Безліч опитувань вже вкотре доводять: дівчата люблять впевнених в собі чоловіків. Він може бути симпатичним, цікавим і креативним, але без впевненості в своїх силах навряд чи зацікавить представницю прекрасної статі.

Часто трапляється, що хлопцеві дуже подобається дівчина, але він не наважується підійти до неї або заговорити першим. Багато хто боїться відмови або дізнатися, що у красуні вже є коханий. Звичайно, відкинутим не хоче бути ніхто. Але, як то кажуть, хто не ризикує. З’ясувавши, що у дівчини вже є відносини, ви не будете будувати помилкових ілюзій. І цілком ймовірно, що дама відповість вам взаємністю. А, може, вже давно чекає від вас рішучого кроку. І відкладаючи на завтра, просто пропустите хороші відносини. Однак не плутайте впевненість з самовпевненістю, зарозумілістю і нахабством. Не перегравайте і просто постарайтеся розслабитися.

Правило друге: Мужність

Під цим поняттям часто мається на увазі демонстрація сили і навіть деяка агресія. Насправді жінкам дуже важливо відчувати себе слабкою. Особливо в сучасному світі, де їм доводиться самим бути сильними і відповідальними. Часом дівчині хочеться просто розслабитися і опинитися в теплих обіймах, які захистять від складного зовнішнього світу і дозволять просто відпочити і не переживати через кожну неприємну ситуацію. У хлопці вона хоче бачити опору і надійного захисника, з яким не страшні будь-які проблеми. Банально, але правда.

Правило третє: Гарні манери

Відкрити двері, подати руку, допомогти надіти верхній одяг – що може бути простіше? Здавалося б, дівчата і самі непогано справляються з цим завданням, а джентльменські замашки залишилися в далекому минулому.

А ось і ні. Виявляючи хороші манери, спілкуючись з дівчиною ввічливо і дбайливо, ви показуєте їй свою повагу і отримаєте добре ставлення у відповідь.

Правило четверте: Турбота про зовнішній вигляд

Чистота і охайність – запорука успіху в будь-якій ситуації. Всупереч поширеній думці, жінки теж люблять очима. Однак навряд чи жінці сподобається неохайна зачіска і брудна сорочка, будь навіть хлопець справжнісіньким красунчиком.

Головне – не впадати в крайнощі і не виливати на себе флакон парфуму перед побаченням або робити укладку аля-Бріолін. Досить чистого одягу, приємного запаху і акуратності в образі.

Правило п’яте: Компліменти

Що б не говорили жінки, вони люблять похвалу. Щодня їм доводиться виконувати величезну кількість справ – і при цьому добре виглядати і завжди бути на позитиві. І, звичайно ж, красуням хочеться, щоб їх старання не тільки помітили, але і оцінили по достоїнству. Навіть якщо вважаєте, що не вмієте робити компліменти – не біда. Жінки, звичайно, люблять вухами, але головне – щоб комплімент був щирим і від чистого серця. Похваліть те, що дійсно подобається – нову зачіску, смачний пиріг, цікаве рішення поставленого завдання. Але не варто брехати або вносити в комплімент недвозначні нотки – це викличе зворотний ефект.

Правило шосте: Цікава особистість

Як думаєте, чому більшість дівчат із захопленням дивляться на музикантів, акторів, художників? Справа не тільки в популярності, загадковості і зовнішності, яка може бути звичайнісінькою. Швидше за все, людина, яка займається творчістю, має кілька хоббі, постійно подорожує і знайомиться з новими людьми, також є що розповісти. Неважливо, чим ви займаєтеся – створюєте музику або красиво вирізаєте по дереву. Якщо у вас є свої інтереси і постійний розвиток – це напевно сподобається і викличе повагу.

Правило сьоме: Бути собою

“Завдяки” безлічі стереотипів, більшу частину з яких складно зруйнувати і в наш час, представники обох статей часто відчувають себе невпевнено і дискомфортно. Начитавшись порад і послухавши друзів, багато чоловіків намагаються прикидатися впевненими, розкидаються сумнівними компліментами, поводяться награно і неприродно. Але якщо ви будете прикидатися при першій зустрічі – вам доведеться грати роль і в подальшому. Не бійтеся здатися смішним або безглуздим. Всі дівчата різні. І намагаючись сховатися за маскою, ви ризикуєте почати зустрічатися з тією, кому подобається саме образ, в якому ви застрягли. Не переживайте, якщо не вийде відразу. Чи не лукавлячи, ви зустрінете саме ту супутницю, яка полюбить вас за справжні риси.

Залишити відповідь