Дієта по групі крові: що ще варто знати?

Виявляється, розповісти про твій характер можуть не тільки батьки, психолог і гороскоп. Вчені вже давно прийшли до висновку, що група крові впливає не тільки на здоров’я і звички людини, але і на його смаки і навіть дивацтва. А для японців група крові – свого роду опис людини. З її допомогою можна розробити дієту, а також попередити багато хвороб.

В чому суть?

Якщо вірити вченим, спочатку людство мало одну групу крові. Через зміни умов життя, які спровокували поділ в характері їжі і роді зайнятості, поступово відбувався розділ на різні групи крові. Найбільш юною вважається 4: вона народилася близько 1500 років тому.

Так як організм намагався пристосуватися до нової їжі і умов, кров теж змінювалася. В іншому випадку люди просто гинули б від нетравлення їжі або запалень шлунково-кишкового тракту.

Сучасні люди часто самі не знають, чому у них з’являється конфлікт з тим чи іншим продуктом. Так, можливо, відповідь на це питання дійсно таїться в червоній рідині.

Група I: Мисливець

Кількість представників: 40-50%

Переважна частина планети володіє 1 групою крові. Вона найдавніша і належить людям з сильним імунітетом і амбіціями. Зазвичай “мисливці” сильні, рухливі і впевнені в собі. Негативними рисами характеру є ревнощі, збудливість і агресія. Вони ведуть за собою і здатні відстояти свою точку зору.

Зазвичай власники 1 групи мають відмінне здоров’я. Однак іноді виникають проблеми зі шлунком, щитовидною залозою і серцем.

Корисна їжа: все м’ясо, крім свинини, морепродукти, трав’яні чаї, брокколі.

Що шкідливо: всі інші види капусти, бобові, кава, пшеничні і кукурудзяні вироби.

Група II: Хлібороб

Кількість представників: 30-40%

Друга група крові виникла, коли людям довелося кочувати в пошуках їжі. В результаті племена зайнялися землеробством. Відповідно, змінився і сам характер їжі.

Володарі 2 групи – люди стримані і спокійні. Вони досить консервативні і знають, як вести себе в суспільстві. “Хлібороби” не люблять крутих поворотів, їм до душі спокійне, тихе життя. Зазвичай це найбільш старанні учні та надійні співробітники, яким можна доручити навіть найскладнішу роботу. Дуже доброзичливі. З мінусів можна виділити трудоголізм, зайву консервативність і впертість. Представникам цієї групи варто побоюватися анемії, зайвої ваги, дисбактеріозу і простуд.

Корисна їжа: кисломолочні продукти з невеликою жирністю, бобові, червоне вино, ананаси, свіжі соки, горіхи, риба.

Що шкідливо: молочні продукти, всі види м’яса, пшеничні вироби, перець, помідори, апельсини, баклажани.

Група III: Кочівник

“Мандрівники” швидше за всіх навчилися розводити худобу і вживати в їжу молочні продукти. Це справжні шукачі пригод, їм чужі спокій і відповідальність. Не люблять несправедливість і здатні дати відсіч – без агресії, але з належним посиланням. Представникам цієї групи цікаво все нове і незвичайне, вони прагнуть підкорити незвідані простори. Оптимістичні і незалежні. З мінусів – зайва вимогливість до інших і несерйозність.

“Кочівникам” варто переглянути своє ставлення до здоров’я і звернути увагу на харчування і режим дня, так як, незважаючи на міцне здоров’я, вони схильні обзавестися діабетом, синдромом хронічної втоми, проблемами із зором і депресією.

Корисна їжа: каші, м’ясо, молочні продукти, зелень.

Що шкідливо: томати, оливки, свинина, арахіс, морепродукти.

Група IV: Виключення з правил

Найзагадковіша і молода група крові в світі, яка з’явилася через змішання рас. Представникам приписують непогане здоров’я і навіть надприродні здібності. Володарі 4 групи характеризуються хорошою інтуїцією, наявністю лідерських якостей і комунікабельністю. Однак дуже часто вони не здатні самостійно прийняти рішення і їм притаманний внутрішній конфлікт. Також люди з 4 групою найбільше схильні до захворювань ГРВІ.

Корисна їжа: зелені овочі, м’ясо, морські водорості, горіхи, оливкове масло, бобові.

Що шкідливо: риба, гречана каша, морепродукти.

Залишити відповідь